Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Poslední zápas podzimu odehraje Vlašim v Chrudimi

Závěrečné utkání podzimní části letošního ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY odehrají fotbalisté Vlašimi v sobotu 5. prosince na půdě Chrudimi. Souboj přímých sousedů v tabulce se odehraje bez přítomnosti fanoušků od 13:30. 

Po středečním vítězném utkání nad Viktorií Žižkov se Vlašim posunula v tabulce druhé nejvyšší fotbalové soutěže na šesté místo s aktuálním ziskem sedmnácti bodů. Při případném úspěchu v sobotním utkání by tak mohli středočeští hráči atakovat čtvrtou pozici. „Byl by to určitě povedený závěr podzimu, ale nebudeme předbíhat,“ říká před utkáním trenér brankářů vlašimského celku Vladimír Kout.

Zatímco Vlašim ve středu na domácí půdě porazila Žižkov 3:0, tak zítřejší soupeř z Chrudimi dokázal přibrzdit rozjetý Třinec a na stadionu Rudolfa Labaje se urodila remíza 2:2. „Musím říct, že remíza je zasloužená. Když venku prohráváte o dvě branky a dokážete vyrovnat, musíte být spokojení. Jenže já jsem naštvaný za úvod, protože jsme se přesně na tyto věci chystali. Pokud se hráči budou na úrovni druhé ligy dopouštět podobných chyb, budou to mít se mnou hodně těžké,“ nechal se po utkání v Třinci slyšet trenér Chrudimi Jaroslav Veselý na klubovém webu.

Právě Chrudim Vlašimi v tabulce dýchá na záda a jen o skóre! Chrudimští fotbalisté jsou na sedmém místě pouze o skóre a sobotní utkání bude mít jistě zajímavý náboj. Pří ohlédnutí na vzájemné zápasy z posledních pěti let je na tom o něco málo lépe Vlašim, která dvakrát zvítězila, jednou se zrodila remíza a v jednom utkání se podařilo tři body získat právě Chrudimi.

Zápas mezi Chrudimí a Vlašimí startuje v sobotu 5. prosince od 13:30 na chrudimském stadionu Za Vodojemem. Stream ze zápasu by měl být k dispozici na webových stránkách Chrudimi – www.mfkchrudim.cz.