Přípravný zápas s Pardubicemi skončil remízou

Další vlnu rozvolňování opatření využili fotbalisté Vlašimi a Pardubic k sehrání přípravného utkání. V úterý hodinu před polednem nastoupily oba celky po dvou měsících k sehrání fotbalového zápasu, který se hrál samozřejmě za podmínek splňujících aktuální vládní nařízení o konání sportovních akcí. Ten nakonec dopadl remízou 1:1. „Jsme rádi, že jsme po tak dlouhé době mohli tento zápas odehrát,“ hodnotil trenér Vlašimi Daniel Šmejkal.

FK Pardubice – FC Sellier & Bellot Vlašim 1:1 (0:0)

Branky: 50. Cadu – 57. Frizoni.

Sestava Vlašimi: I. poločas: Řehák – Hašek, Štochl, Vedral, Frizoni – Záviška, Breda, Blecha, Dias, Janda – Diamé. II. poločas: Bačkovský – Sváta, Vedral, Broukal, Frizoni – Plachý, Průcha, Svoboda, Alesandro (68. Sklenička) – Fotr, Vrána.

„Jsem rád, že jsme dnešní utkání mohli odehrát. V utkání bylo samozřejmě znát, že oba celky dlouhou dobu nehráli. Samotný zápas byl dnes poměrně vyrovnaný a škoda momentu, kdy jsme za stavu 1:1 neproměnili pokutový kop,“ hodnotil krátce dnešní utkání za zavřenými dveřmi trenér Daniel Šmejkal.