Aktuality

Aktuální informace a oznámení

První příprava přinesla remízu

První přípravné utkání odehráli dnes okolo poledního fotbalisté Vlašimi, kteří ve sportovním areálu Na Lukách ve Vlašimi přivítali třetiligový Slovan Velvary. Zápas nabídl celkem šest branek a konečnou remízu 3:3.

Vlašim – Velvary 3:3 (1:3) 

Statistiky zápasu: 

Branky: 7. Suchan, 60. Kneifel, 68. Solomon – 13., 34. a 43. Vopat. ŽK: Šustr, Pihrt (oba Velvary).

Sestavy: Vlašim: Řehák- Hošek, Broukal, Breda (46. Zukal), Svoboda –  Douděra (46. Solomon)  Zinhazovič (46. Icha), Jurásek, Rigo (46. Křišťan), Suchan – Červenka (46. Kneifel).

Velvary: Šťovíček – Šimkovský, Drozda, Šustr, Valenta, Kott, Pek, Schneider, Vopat, Kavka. Střídali: Šlégr, O. Pek, Pihrt, Moltáž, Smetana, Měsíček, Thuomg.

Utkání začalo podle předpokladů a domácí se ujali vedení díky přesnému zásahu zkoušeného Jana Suchana, který rozvlnil síť jako první. Hosté se však nenechali rozhodit a do konce prvního poločasu zkompletoval hattrick Ladislav Vopat. Velvary tedy po úvodní pětačtyřiceti minutovce vedli ve Vlašimi 3:1.

Během poločasové přestávky oba celky prostřídaly a domácí měli jasný úkol, kterým bylo smazat náskok soupeře. A dařilo se! V 60. minutě se prosadil Jonáš Kneiffel a o šest minut později se dokázal premiérově ve vlašimském dresu prosadit ofenzivně laděný hráč z Nigérie John Solomon, který vyrovnal na 3:3. Stejný stav vydržel až do konečného hvizdu a oba celky se tak rozešly smírně.