Restart je tady, Vlašim míří do Líšně

Dlouhoočekávaný restart druhé nejvyšší fotbalové soutěže je tady a vlašimští fotbalisté se v úterý 26. května představí na půdě nováčka soutěže z Líšně. Zápas startuje v 17:00.

Vynucenou přestávku způsobenou pandemií koronaviru fotbalisté Vlašimi využili k tréninkovým jednotkám, které nejprve byly plněné individuálně a následně byly uzpůsobeny nařízením úřadů a probíhaly společně. Na závěr celé vynucené přestávky pak tým trenéra Daniela Šmejkala odehrál i tři přípravné zápasy. V nich nasbíral po jedné výhře, jedné remíze a jedné porážce.

Přehled přípravných utkání Vlašimi:

Pardubice – Vlašim 1:1

Vlašim – Táborsko 3:1

Příbram – Vlašim 1:0

“Jsme rádi, že jsme mohli přípravné zápasy odehrát. Naším hlavním cílem po restartu ligy bude záchrana soutěže a na to jsem se snažili co nejlépe připravit,” řekl krátce trenér Daniel Šmejkal po přípravných utkáních.

I jihomoravský celek odehrál během vynucené přestávky tři přípravné zápasy. S úplně stejnou bilancí jako hráči od bájné hory Blaník.

Přípravné zápasy SK Líšeň:

Líšeň – Chrudim 1:0

Hr. Králové – Líšeň 1:1

Líšeň – Opava 0:1

Úterní souboj odstartuje na stadionu v Líšni v 17:00 a především Vlašim má svému soupeři co oplácet. V podzimním duelu totiž středočeský tým na domácí půdě nováčkovi soutěže podlehl 1:2.