Shodné remízy žen a béčka

Víkendové zápasy našeho béčka a týmu žen se nesly v duchu remíz. Zatímco ženy jely o body bojovat do Blatné, tak B-tým se utkal na domácím hřišti s týmem SK Lhota. Nakonec oba zápasy přinesly remízu 2:2.

B-tým:

Vlašim B – Lhota 2:2 (0:1)

Branky: 79. Vondrák, 88. Vlasák – 5. Sedláček, 59. Kaválek. ŽK: Psota, Vlasák – Sedláček.

Sestava Vlašimi: Vladyka – Blažek (35. Pajk) Toupal, Psota (65. Vlasák), Cettl, Sogbo, Fialka (65. Pešek), Vobecký (46. Vondrák), Houdek, Lapáček (61. Skiba), Zvára.

Utkání nezačalo pro domácí celek dobře, když se již v páté minutě radoval ze vstřeleného gólu hostující Sedláček. Hubený náskok si hosté odnesli i do kabina. Po změně stran dokázali přidat i druhou branku z kopaček Kaválka. S Vlašimí to nevypadalo dobře, ale jedenáct minut před koncem dokázal snížit na rozdíl jediné branky Vondrák a dvě minuty před koncem zařídil bod přesnou trefou Vlasák.

Ženy:

Blatná – Vlašim 2:2 (1:0)

Branky: 45. a 80. Pečená – 68. Slavíková, 88. Doubravová. ŽK: Kubešová – Procházková Martina.

Sestava Vlašimi: Tůmová – Pištěková, Procházková Martina, Dušková, Lupačová, Slavíková, Kňazíková, Doubravová, Rosová E., Vávrová, Procházková Markéta. Náhradnice: Brzková – Dvořáková, Opavová, Fialková, Rosová V., Kalvodová.

Od prvního hvizdu oba dva týmy předváděly útočný fotbal. Branku se podařilo vstřelit domácím hráčkám v poslední minutě první půle a zaslouženě tak jít do šaten s těsným vedením. Druhý poločas začal tlakem hostujících hráček, které ostřelovaly domácí branku ze všech pozic. V 67. minutě se konečně radovaly, když se ve vápně uvolnila Slavíková a střelou k tyči vyrovnala na 1:1.

V dalších minutách se střídala šance za šancí, ale až v 80. minutě domácí hráčky vstřelily druhou branku a dostaly se opět do vedení. Vlašimské bojovnice, ale nic nezabalily a dál se hnaly za vyrovnáním. V 88. minutě po rohu Martiny Procházkové se dostala k míči Doubravová a prudkou střelou z vápna vyrovnala. Zasloužený bod z Blatné kazí jen zranění Andy Lupačové, které všichni přejeme brzké uzdravení.