Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Ženy v poháru končí

Vlašimské ženy ve sváteční den hostily na domácím hřišti Třebeš v rámci 1. kola Poháru žen FAČR. V celku vyrovnané utkání nakonec rozhodly hostující hráčky ve svůj prospěch v úvodu druhého poločasu. Své hubené vedení nakonec i přes velké šance Vlašimi hostující fotbalistky udržely. 

Vlašim – Třebeš 1:2 (1:1)

Branky: 28. Vávrová (z pen.) – 43. Pozdníková, 50. Vanišová. ŽK: Fialková – Fejglová, Konrádyová.

Sestava Vlašimi: Tůmová – Procházková Martina, Fialková, Jíšová, Kalvodová, Kňazíková, Novotná, Pištěková, Vávrová, Slavíková, Rosová E. Střídali: Brzková – Opavová, Dušková, Rosová V., Dvořáková, Procházková Markéta.

Ve vyrovnaném utkání se ukázaly jako rozhodující brankářky na obou stranách. V prvním poločase více zapotila hostující obrana, která musela kapitulovat po ruce v pokutovém území. Nařízenou penaltu proměnila Hana Vávrová. Své vedení však do poločasu domácí hráčky neudržely. Nenápadnou střelu z uctivé vzdálenosti dostala do sítě Pozdníková a bylo vyrovnáno.

Druhý poločas začal tlakem hostujících hráček, které se v 50. minutě dostaly do vedení. Poté Vávrová neproměnila dva samostatné úniky, které zlikvidovala hostující brankářka. Poslední minuty si již Třebešské hráčky pohlídaly a zaslouženě postoupily do dalšího kola poháru.