Sogbo pálil za béčko, ženy remizovaly

Své zápasy během víkendu odehrál vlašimský B-tým a tým žen. Výsledky byly celkem slušné. Rezerva doma přehrála Lysou nad Labem. Střelecky se v utkání dařilo Joelu Sogbovi, který zaznamenal hattrick. Ženy přivezly remízu 1:1 z Domažlic.

B-tým:

Vlašim B – Lysá nad Labem 5:3 (2:0)

Branky: 5., 35. a 55. Sogbo, 77. Vondrák, 83. Pešek – 63. Ježek, 67. Choura, 73. Hanke. ŽK: Vlasák, Lapáče (oba Vlašim B).

Sestava Vlašimi: Vladyka – Blažek, Skiba, Vlasák, Psota (63. Pešek), Cettl, Fialka, Pajk (56. Vondrák), Lapáček (87. Zvára), Habal (77. Houdek), Sogbo.

Zápas se začal pro Vlašim vyvíjet slušně, když se již v páté minutě prosadil Joel Sogbo. Tentýž hráč dokázal před poločasem zvýšit na 2:0 a po přestávce dokonce dokonal hattrick. Poté se však domácí zřejmě uspokojili svým náskokem a Lysá nad Labem dokázala během deseti minut vyrovnat stav zápasu. Vlašim však nakonec zmobilizovala všechny síly a díky brankám Vondráka a Peška zvítězila 5:3 a připsala si další tři body do tabulky Krajského přeboru.