Stará garda ovládla turnaj v Újezdu

Letošní turnaj starých gard v Újezdu u Prahy nabídl dramatický souboj o prvenství až do posledního zápasu. V tom na sebe narazily týmy Vlašimi a Semic. Zápas zvládli nakonec lépe hráči Vlašimi, kteří zvítězili 7:1 a ovládli tak celý turnaj.

Vlašim – Semice 7:1

Sobota 18. února nabídla poslední hrací den turnaje v Újezdu a ze tří duelů byl zřejmě tím nejsledovanějším právě souboj mezi Semicemi a Vlašimí. O tom, že nečeká svěřence trenéra Františka Kocury jednoduchá práce, svědčilo to, že o celkovém vítězi turnaje rozhodovalo právě toto klání. Vlašim musela získat pro udržení svého prvenství minimálně bod. Manažer staré gardy Pavel Čermák dal dohromady kvalitní hráče, ale přesto byl k vidění vyrovnaný zápas se spoustou šancí na obou stranách. Lépe se však v koncovce dařilo přeci jen Vlašimi.

Ve druhém poločase dali vlašimští kluci s přibývajícími minutami najevo, že jsou lepším mužstvem i po stránce fyzické. Konečný výsledek 7:1 tak svědčí o větší kvalitě na straně týmu od hory Blaník. Po skončení zápasu byli vlašimští fotbalisté oceněni putovním pohárem, na kterém se poprvé objevil nápis SG Vlašim.

Vedení FC Sellier & Bellot Vlašim touto cestou gratuluje a děkuje všem hráčům a trenérům, kteří se podíleli na tomto úspěchu staré gardy. Dále přejeme staré gardě mnoho dalších úspěšných zápasů a turnajů.