Stará garda v Benešově remizovala

Přátelské utkání starých gard Benešova a Vlašimi, které se odehrálo v sobotu 25. listopadu ne benešovském umělém trávníku přineslo v zasněženém dni remízu 7:7.

Benešov – Vlašim 7:7 (5:1)

Oba týmy k zápasu nastoupili v početné složení, což naznačilo velký zájem o toto regionální derby. Domácí klub se postaral o perfektní zajištění akce, kdy v kabinách týmů bylo k dispozici menší občerstvení a během utkání byl k dispozici horký čaj. Vývoj samotného utkání nebyl pro vlašimské barvy příznivý a poločasové skóre 1:5 donutilo trenéra Františka Kocuru k důrazné rozmluvě směrem k hráčům. Proslov směrem k hráčům padl na úrodnou půdu a po výrazném zlepšení se skóre se povedlo Vlašimi snížit na 7:6 a v poslední minutách dokonce vyrovnat skóre utkání na 7:7.

Poděkování patří všem hráčům za kvalitní zápas. Tímto zápasem byla také zakončena letošní šňůra přátelských zápasů, kdy stará garda Vlašimi nenašla přemožitele.

Vlašim byla v Benešově v tomto složení:

Hráči: Zdeněk Císař, Antonín Macko – Pavel Budil, Miroslav Jelínek, Vladimír Veselý, Stanislav Dvořák, Jaroslav Fiala, Pavel Šimáček, Jan Rytina, Richard Fišer, Jan Jíša, Milan Ottl, Vladimír Houdek, Dušan Lizák, Jan Januš, David Volšický, Luděk Bareš, Jan Jícha. Trenér: František Kocura. Prezident SG: Jaroslav Smažík. Management: Josef Šanda, Radek Janko, Jaroslav Borkovec, Pavel Čermák.

Hráči staré gardy Vlašimi zároveň zvou diváky na své poslední utkání letošního roku, které odehrají mezi sebou Na Lukách dne 27. prosince od 14:00.