Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Suchan: Srazily nás laciné góly

Dvě výstavní trefy do sítě Karviné během pěti minut stihl záložník Vlašimi Jan Suchan v pátečním utkání. Bohužel ani to na výhru na půdě favorita nestačilo. „Mrzí mě to hodně,“ neskrýval své zklamání po závěrečném hvizdu střelec dvou branek. 

Těsně po skončení utkání předstoupil Jan Suchan před kameru České televize a hodnotil utkání, které jeho tým nezačal nejšťastněji, ale dokázal jej dostat pod svou kontrolu. V utkáním plném zvratů však nakonec odjížděla Vlašim s prázdnou. „Podle mě by se utkání zlomilo v případě že bychom vstřelili třetí gól. To se bohužel nestalo a my jsme si poté nechali dát dva laciné góly,“ kroutil hlavou autor dvou zásahů do karvinské sítě.

Právě hrubá chyba v defenzivě předcházela vyrovnávací brance Karviné. „Po svých chybách jsme si nechali dát dva laciné góly. Karviná zápas otočila a takhle dopadl,“ litoval Suchan, který sám měl na noze možné rozhodnutí zápasu. „Lítalo to těsně, ale bohužel ne do branky. Mrzí mě to hodně. Odjíždět z Karviné s tím, že jsme proti deseti vedli 2:1 a prohráli 2:3, není nic hezkého,“ dodal.