Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Trenér Šmejkal: Výhra byla zasloužená, ale je před námi hodně práce

Nepovedený podzim uzavřeli fotbalisté Vlašimi domácí výhrou 2:0 nad Prostějovem. ,,Výhra byla zasloužená a uklidnila nás. Ovšem spokojeni s podzimem být rozhodně nemůžeme a máme před sebou dost práce,” řekl po utkání trenér Daniel Šmejkal.

Tři body Vlašim slavila především díky vydařeným začátkům obou poločasů. Hrdinou se stal útočník Oskar Fotr. ,,Musím říct, že se nám povedly vstupy do obou poločasů. Ovšem z druhého poločasu jsme pravda měli trochu strach, protože většinou jsme do druhého poločasu nevstupovali v minulých zápasech dobře, ale tentokrát jsme dokázali vstřelit branku, která podle mého rozhodla,” ulevilo se Šmejkalovi po druhé brance Oskara Fotra ze 46. minuty.

Dvoubrankové vedení Vlašim uklidnilo a dokázala v poklidu dojít ke konečnému zisku tří bodů. ,,Za stavu 2:0 se utkání lámalo a my jsme měli dvě nebo tři šance, kdy jsme mohli výhru pojistit. Soupeř si pak vytvořil trochu tlak, ale my jsme dokázali utkání dohrát myslím že zaslouženě do vítězného konce,” byl spokojený šéf vlašimské lavičky a dodal: ,,Výhra nás uklidnila, ale když budeme hodnotit celý podzim, tak určitě nemůžeme být spokojeni a je před námi strašné množství práce.”