Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Úspěch týmu U12 v zimní lize v Praze!

Skvělého úspěchu dosáhli hráči kategorie U12 na zimním fotbalovém turnaji v Praze. Turnaj pořádaný Juniorem Praha se z důvodu pandemie koronaviru dohrával až v červnu. Vlašim z něj nakonec dokázala vytěžit skvělé druhé místo z jedenácti mužstev. 

Hráči týmu U12 (ročník 2008) odehráli celkem deset zápasů v rámci turnaje v období prosinec až červen. Turnaj byl hrán systémem každý s každým a s dobou utkání na 2×35 minut. V turnaji vlašimští borci poznali hořkost porážky pouze v jednom utkání a po kvalitních výkonech obsadili výborné 2. místo! O celkovém pořadí prvních třech týmů turnaje rozhodlo skóre z jejich vzájemných zápasů.

„Myslím si, že tento turnaj zase o něco kluky posunul v jejich fotbalovém umění a dovednostech. Děkuji chlapcům za jejich přístup, předvedenou hru a reprezentaci klubu FC Sellier & Bellot Vlašim,“ komentoval působení svých svěřenců trenér Mirek Dub.

Výsledky našeho mužstva:

Vlašim – Rapid Psáry „2007“ 4:2

Vlašim – Dukla Jižní Město 7:4

Vlašim – Pšovka Mělník 6:1

Vlašim – Union Vršovice „B“ 6:1

Vlašim – Sparta Kolín 14:1

Vlašim – Brandýs n.L. 8:1

Vlašim – Junior Praha „2008“ 12:3

Vlašim – Junior Praha „2007“ 12:2

Vlašim – Motorlet 1:4

Vlašim – Union Vršovice „A“ 9:5

 

Sestava Vlašimi: Šneidr Jiří – Budil Pavel, Bumbálek Tomáš, Dub Josef, Dub Marek, Kohout Matyáš, Kolman Adam, Krucký Tomáš, Lacman Jan, Maršíček Tobiaš, Motyčka Filip, Muller Matěj, Růžička David, Slabý Lukáš, Soukup Filip, Veselý Michal, Šic Marek. Trenéři: Mirek Dub, Michal Kolman.