Aktuality

Aktuální informace a oznámení

V neděli čeká na Vlašim poslední test!

Poslední přípravné utkání zimního přípravného cyklu mají před sebou fotbalisté Vlašimi. V neděli bude tým vedený trenérem Danielem Šmejkalem hostit rovněž druholigový celek – MFK Chrudim. Zápas se odehraje na přírodním trávníku na hlavním stadionu v Kollárově ulici.

Po dlouhých týdnech přípravy se start fotbalového jara ve druhé lize nezadržitelně blíží. Poslední test před prvním mistrovským zápasem odehrají vlašimští fotbalisté v neděli. Klimatické podmínky dovolují, aby se zápas odehrál na přírodním pažitu hlavního stadionu v Kollárově ulici. „Určitě jsme velmi rádi za to, že klimatické podmínky k nám byly příznivé a dovolí odehrát utkání na přírodní trávě,“ pochvaluje si trenér Vlašimi Daniel Šmejkal. „Díky dobrému počasí trénujeme na přírodní trávě už od pondělí,“ dodal.

Dobrou zprávou pro hráče Vlašimi a ne jen pro ně, je i vyjádření ministra zdravotnictví Jana Blatného, který ubezpečil, že profesionální soutěže mohou pokračovat. „Určitě jsem rád, že to takhle je. Jen doufám, že to tak i vydrží,“ uvedl ke včerejšímu vyjádření ministerstva zdravotnictví trenér Vlašimi Daniel Šmejkal, který tak vyhlíží nedělní generálku. „Do zápasu jdeme s drobnými zdravotními šrámy, které postupně doléčujeme. To, v jaké nastoupíme sestavě a kdo bude pro zápas k dispozici, uvidíme na předzápasovém tréninku,“ uvedl lodivod Vlašimi.

Zatímco vlašimský celek odehrál v přípravě zatím čtyři duely, Chrudim jich odehrála rovných devět. Bilance aktuálně čtvrtého celku tabulky FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je pro svěřence trenéra Jaroslava Veselého určitě pozitivní. Chrudimští dokázali pět utkání vyhrát, jednou zápas skončil remízou a tři zápasy znamenaly porážku.

Poslední utkání Chrudimi:

Jihlava – Chrudim 5:3 (4:2)

Branky: 27., 35. a 75. Ševčík, 9. Klobása a 49. Červ – 2. Mužík. 16. Krištof, 82. Sokol.

Sestava Chrudimi: 1. poločas: Zíma – Hašek, Drahoš, Fofana – Mužík, Breda, Čáp, Krištof, Dostálek – Rybička, Ju. Náhradníci: Mrázek – Hlavsa, Nikodem, Kesner, Verner, Řezníček, Sokol, Juliš, Vencl.

Utkání mezi celky FC Sellier & Bellot Vlašim a MFK Chrudim startuje v neděli 28. února ve 14:30 na hlavním stadionu v Kollárově ulici. Utkání bychom měli přenášet našim fanouškům pomocí přímého přenosu prostřednictvím našeho webu. Připravena bude i tradiční textová online reportáž na www.onlajny.com.

Partneři FC Sellier & Bellot Vlašim: