Aktuality

Aktuální informace a oznámení

V neděli přijede Příbram

K dalšímu utkání nastoupí tuto neděli fotbalisté Vlašimi. Na domácím stadionu přivítají exligovou Příbram. Zápas 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY startuje na stadionu v Kollárově ulici v neděli od 16:00. 

1.FK Příbram

Středočeský celek je v letošním ročníku po sestupu z nejvyšší soutěže nováčkem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Spokojeností však nikdo z klubu od Litavky zářit nemůže, protože svěřenci trenéra Jozefa Valachoviče se nacházejí po devíti odehraných zápasech na čtrnáctém místě tabulky se ziskem osmi bodů a bilancí dvou výher, dvou remíz a pěti porážek.

Spokojeností Příbram nezářila zejména po posledním domácím utkání s Vyškovem. Ten doma prohrála s nováčkem soutěže vysoko 1:4. „Z naší strany není moc co hodnotit. Neplnili jsme to, co jsem si řekli před utkáním. Náš vedoucí gól nám paradoxně uškodil,“ hodnotil poslední utkání trenér Příbrami. „Musíme zlepšit hru v defenzivě a přechod do útoku,“ má jasno Jozef Valachovič před zápasem s Vlašimí.

FC Sellier & Bellot Vlašim

Vlašimský tým je v lepším rozpoložení. Svěřenci trenéra Martina Hyského po dvou porážkách v řadě dokázali v minulém kole naplno bodovat. Díky dvěma zásahům Denise Alijagiče a jedné přesné trefě Filipa Blechy zvítězili hráči od bájné hory Blaník na půdě rezervy pražské Sparty 3:2.

Po výhře na půdě letošního nováčka druhé nejvyšší soutěže se Vlašim dostala v tabulce zpět do kontaktu s čelem tabulky. Aktuálně je tým Vlašimi na šestém místě tabulky s bilancí pěti výher, jedné remízy a tři porážek.

Vzájemná bilance

Za posledních deset let na sebe týmy Vlašimi a Příbrami narazily v druhé nejvyšší soutěže ve dvou zápasech. Jednou se z výhry radovala Vlašim a druhý zápas vyhráli příbramští. Skóre z těchto dvou zápasů je 3:6 z pohledu Vlašimi.

Utkání 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Vlašimí a Příbramí startuje v neděli 3. října od 16:00 na stadionu v Kollárově ulici.