Aktuality

Aktuální informace a oznámení

V neděli přivítáme Varnsdorf

Neděle nabídne fanouškům ve Vlašimi další utkání druhé nejvyšší fotbalové soutěže. Tým Daniela Šmejkala přivítá v rámci 25. kola na domácím pažitu severočeský Varnsdorf. 

Do nedělního utkání vstupují fotbalisté Vlašimi v dobrém rozpoložení. Z posledních tří utkání získali vlašimští maximum bodů a odpoutali se od spodku tabulky. “Nesmíme usnout na vavřínech a určitě budeme chtít sbírat body dál,” říká k aktuální situaci trenér Daniel Šmejkal. 

Jeho tým měl další utkání odehrát ve čtvrtek na půdě Třince, ale z důvodu nákazy koronavirem v rodině jednoho z hráčů bylo utkání nakonec odloženo až na 4. července. Vlašim tak měla nečekanou přestávku před nedělním utkáním. 

Severočeský celek z Varnsdorfu v posledních třech utkáních uhrál jeden bod za remízu 2:2 doma s Vyšehradem. Ovšem po přestávce způsobené koronavirem si Varnsdorf dokázal body přivézt například z Jihlavy nebo Ústí nad Labem. Ovšem v součtu s dalšími výsledky stačí aktuální bodový zisk na 14. místo v tabulce. 

Informace pro fanoušky:

Nedělního utkání se může účastnit i větší počet fanoušků. Počet osob, které mohou být přítomny na utkání se vyšplhal na 500 osob  v každém ze stavebně oddělených sektorů areálu. Vlašimský klub tedy připraví pro své fanoušky obě poklady, kterými bude umožněn vstup na utkání s Varnsdorfem. Fanoušci i přes uvolňování opatření samozřejmě budou muset nadále dbát zvýšených hygienických opatření a dodržovat určitá pravidla. Jedná se například o dodržení 1,5m odstupu s výjimkou členů domácnosti nebo osob blízkých.