Aktuality

Aktuální informace a oznámení

V sobotu míříme do Líšně!

Po reprezentační přestávce se opět rozběhnou i profesionální soutěže a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA nebude výjimkou. Vlašim zamíří na hřiště jihomoravské Líšně, kde se představí v sobotu 16. září od 16:30. 

SK Líšeň je od roku 2019 účastníkem druhé nejvyšší soutěže a v aktuálním ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se svěřenci trenéra Milana Valachoviče nacházejí na osmém místě tabulky se ziskem jedenácti bodů. Zatímco Vlašim měla v reprezentační přestávce volno kvůli odloženému utkání Mol Cupu ve Velvarech, tak Líšeň zajížděla v rámci druhého kola tuzemského fotbalového poháru na hřiště Hlinska, kde zvítězila 2:1 po prodloužení. V posledním ligovém utkání jihomoravský celek uhrál bezbrankovou remízu na hřišti aktuálně první Dukly Praha.

Vlašimští fotbalisté jedou k utkání 9. kola druhé ligy jako jediný zatím neporažený celek v letošní sezóně. Tým Martina Hyského před utkáním s osmým týmem tabulky posílil své záložní řady. když z Vyškova přišel Barnabáš Lacík. Počítat bude moci hlavní trenér Vlašimi i se svým nejlepším střelcem Ebrimou Singhatehem, který si v minulém kole odpykával karetní trest.

Utkání 9. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY startuje v areálu SK Líšeň v sobotu 16. září od 16:30.