Aktuality

Aktuální informace a oznámení

V sobotu Vlašim vyjíždí na hřiště Vyšehradu

Další utkání v nabitém programu druhé ligy mají v sobotu na programu fotbalisté FC Sellier & Bellot Vlašim. Aktuálně sedmý celek tabulky FORTUNA:MÁRODNÍ LIGY zavítá na půdu Slavoje Vyšehrad. Zápas startuje ve 13:30.

Po středeční těsné porážce 0:1 s Jihlavou zabojují o další body vlašimští hráči na venkovním hřišti, když se představí na stadionu Evžena Rošického, kde Vyšehrad hraje své domácí zápasy. „Určitě nás nečeká lehký zápas, ale samozřejmě jako v každém utkání, i zde chceme bodovat,“ říká před utkání trenér Vlašimi Daniel Šmejkal. Jeho tým má za sebou v posledním týdnu dva domácí zápasy, které skončili s vyrovnanou bilancí jedné výhry (1:0) a jedné porážky (0:1). Aktuálně tak Vlašim okupuje sedmé místo tabulky se ziskem jedenácti bodů.

Slavoj Vyšehrad se v blížícím závěru podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY rozhodně nenachází v ideálním rozpoložení. Tým vedený trenérem Michalem Zachem je na samém chvostu tabulky se ziskem pouhého jednoho bodu. Ve středečním utkání Slavoj dokázal jít na půdě Líšně dvakrát do vedení, ale nakonec odjížděl s porážkou 2:4. Ani víkendový záchranářský duel s Třincem nedopadl o nic lépe. Šemíci prohráli 0:2. „Zbývají nám na podzim ještě tři zápasy, ve hře je stále devět bodů,“ uvedl po posledním utkání trenér Zach na klubovém webu Vyšehradu.

Poslední vzájemný duel obou celků nabídl v červnu na vlašimském stadionu remízu 1:1. Zápas loňského podzimu poté výhru Vyšehradu na svém domácím hřišti 2:1. Lépe se tak mohou při pohledu na vzájemnou bilanci cítit hráči pražského celku. Kdo bude veselejší po zítřejším duelu se dozvíme ve 13:30.