Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vasil Boev: Proti Hradci jsme byli lepší a zasloužili si vyhrát!

Na podzim dostal nabídku na spolupráci s Erichem Brabcem na spolupráci v druholigové Vlašimi. Neváhal a nabídku přijal. „Jsem ve Vlašimi spokojený a jsem rád za to, že mě Erich oslovil,“ uvedl v rozhovoru pro náš web Vasil Boev, který se tento týden musel obejít právě bez Ericha Brabce, který se věnoval studiu na profi licenci. Tým vedl i ve vítězném tažení proti Hradci Králové. Jeho hodnocení si můžete nyní přečíst v krátkém rozhovoru.

Jak hodnotíte středeční utkání s Hradcem Králové?

Zápas byl z naší strany velmi povedený. Prvních pětatřicet minut jsme plnili pokyny dokázali jsme soupeře vysoko napadat a získávat tak míč. Bohužel jsme však v šesté minutě inkasovali po hrubé chybě, kdy při naší standardní situaci soupeř přešel do brejku a dokázal vstřelit branku. Kluci se však nezalekli a pop krásné akci vyrovnali. Ve druhém poločase jsme byli jasně lepším týmem a zaslouženě jsme si vybojovali výhru v závěru zápasu.

Jak se vůbec zatím cítíte ve Vlašimi?

Já za sebe mohu říci, že jsem spokojený a spolupráce s Erichem Brabcem je na pohodu. Jsem rád, že si mě oslovil a můžeme spolupracovat zde ve Vlašimi.

Nejžhavější novinkou je odchod Marca Túlia….

Musíme se s jeho odchodem vyrovnat. Marco patřil na konci podzimu do základní sestavy, ale nic nenasvědčovalo, že by nás měl opustit. Nicméně více prostoru nyní dostane na levé straně Ján Mizerák a máme i dva pravé beky, kteří dokáží hrát na levé straně

Velkou ztrátou je pro tým jistě odchod Vojty Hadaščoka….

Nahradit Vojtu Hadaščoka bude těžší. Devět gólů je devět gólů. Nicméně máme zde dva útočníky na zkoušku a usilovně pracujeme na tom, aby jsme dokázali Vojtu nahradit.

Realizační tým byl nyní oslaben o Ericha Brabce, který byl zaneprázdněn kvůli studiu profi licence. Jak to pro vás bylo náročné?

Samozřejmě je to složitější, ale jsme v každodenním kontaktu a vše spolu s Erichem  konzultujeme. Tréninky máme připravené dopředu a pracujeme podle toho. Navíc se mohu spolehnout na spolupráci s Vláďou Koutem.