Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Ve čtvrtek čeká hráče dohrávka v Třinci

Dohrávku 3. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mají před sebou fotbalisté Vlašimi, kteří ve čtvrtek dvě hodiny po poledni vyběhnou na stadionu Rudolfa Labaje proti domácímu týmu Třince. Odložené utkání mělo již dva náhradní termíny, ale okolnosti nakonec přeložily zápas až na 12. listopadu.

Vlašimští hráči se vrátili po měsíční přestávce na trávníky vítězstvím na půdě severočeského Varnsdorfu, kde zvítězili po brankách Diase a Červenky 2:0. Výhrou se Vlašim dokázala dostat na deváté místo tabulky druhé nejvyšší fotbalové soutěže s dvěma zápasy k dobru. Právě dva odložené zápasy dohrají vlašimští během reprezentační přestávky. První dohrávka je na programu ve čtvrtek 12. listopadu.

„Jsme rádi, že můžeme v reprezentační přestávce dohrávat tyto zápasy. To, že po prvním utkání bychom měli další přestávku, by pro nás nebylo příjemné. My potřebujeme hrát a tohle nám docela vyhovuje,“ uvedl trenér Vlašimi Daniel Šmejkal před utkáním na půdě posledního Třince, který o víkendu prohrál doma s Hradcem Králové těsně 1:2 a zůstává v tabulce i nadále poslední bez jediného bodu.

Právě před touto statistikou varuje trenér Vlašimi. „Třinec je sice poslední a bez bodu, ale určitě nás nečeká jednoduchý zápas! Domácí budou bojovat naplno a navíc pod novým trenérem,“ varuje před utkáním Daniel Šmejkal.

Dohrávka 3. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Třincem a Vlašimi se odehraje na stadionu Rudolfa Labaje v Třinci ve čtvrtek 12. listopadu od 14:00.