Víkendové výsledky 22. a 23. dubna

Fotbalové soutěže jsou v plném proudu a o uplynulém víkendu nebylo proti ani počasí. Za ideálních podmínek hrály své zápasy vlašimské týmy. Výsledky si můžete prohlédnout v následujícím článku.

A-tým:

FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Varnsdorf 2:2 (2:1)

Branky: 5. Horský, 45+2. Rigo – 21. Schön, 72. Zbrožek. ŽK: Nogha – Rudnytskyy, Richter.

Sestava Vlašimi: Vlašim: Vágner – Vala (61. Onije), Halinský, Nogha, Heppner (78. Diao) – John, Křišťan, Suchan, Rigo, Horský – Biegon (78. Janda).

B-tým:

FC Sellier & Bellot Vlašim B – Fotbal Hlízov 1:2 (0:1)

Branky: 90. Šimeček – 44. Růžička, 90. Král. ŽK: Houda – Tafel, Zdeňka.

Sestava Vlašimi: Vladyka – Diao, Beránek, Novotný (33. J. Pešek), Šanda, Žirovnický, Šimeček, Blažek (33. Lažan), Skiba, Kozel (69. Voráček), Janda.

Ženy:

FC Sellier & Bellot Vlašim – TJ Sokol Dobré Pole 6:0 (4:0)

Branky: 5., 45. (z pen.) a 79. Slavíková, 19. a 70. Martina Procházková, 29. Rosová. ŽK: Vafková, Slavíková – Kočová, Břečková.

Sestava Vlašimi: Fialková – Vávrová, E. Rosová, Vafková, Lupačová, Dušková, Slavíková, Markéta Procházková, Kňazíková, Zídková, Martina Procházková. Střídali: V. Rosová, Pištěková, Soukupová, Dvořáková, Kalvodová.

Od úvodních minut domácí hráčky na hřišti dominovaly. Hned v úvodu se prosadila Anna Slavíková po krásné akci. Druhou branku vstřelila Martina Procházková v 18. minutě a děvčatům dodala klid ve hře. Po necelé půlhodině hry po rohu Lupačové zvyšovala Eva Rosová na 3:0. Samotný závěr poločasu nabídl ještě jednu branky, když pokutový kop po faulu na Dvořákovou proměnila kanonýrka Slavíková a upravila poločasové skóre na 4:0.

Druhý poločas měly domácí hráčky několik dalších brankových šancí, ale proměnit se povedlo jen dvě. V 69.minutě svůj druhý gól v utkání vstřelila Martina Procházková a v 77. minutě dokonala hattrick Anna Slavíková, která upravila skóre na konečných 6:0.

Dorost U19:

FK Ústí nad Labem – FC Sellier & Bellot Vlašim 4:2 (3:1)

Branky: 6. Kaleniuk, 9. Fischer, 31. Život, 75. Kučera – 25. Jíra, 60. Kozel.

Sestava Vlašimi: S. Tichý – Dub (83. Benda), Kozel, Jíra, Jadamus, Lhotka, Franěk (83. M. Říha), Zvára, Peška (75. A. Říha), A. Pešek, Smetana.

Dorost U17:

FK Ústí nad Labem – FC Sellier & Bellot Vlašim 5:2 (4:0)

Branky: 2. Shi, 29. Hloch, 36. Novotný, 41. Kučera, 52. Koudelka – 80. J. Pešek, 88. Zeman. ŽK: Hloch, Prousek, Šebek – Jadamus, Benda.

Sestava Vlašimi: Tomčala – Benda, Kristl (72. Zeman), J. Pešek, Růžička (46. Hůdek), Franěk (46. Jadamus), Motlíček, Zachoval (57. Vlasák), A. Říha, Čičatka, M. Říha (46. Syrvatka).

Dorostenky:

FC Sellier & Bellot Vlašim – MFK Trutnov 3:1 (3:0)

Branky: 10. Pánková, 34. Prégrová, 43. Podhrázská – 82. Zahálková. ŽK: Nováková (Vlašim)

Sestava Vlašimi: Dvořáková – Pánková, Táborská, Lizáková, Štětinová, Podhrázská, Buriánková, Prégrová, Krchová, Kučerová, Rezková. Střídali: Pechmanová, Oulická, Kruchňová, Nováková, Štěpánková.

Žáci U15:

FK Admira Praha – FC Sellier & Bellot Vlašim 0:2 (0:1)

Branky: 33. Maršíček, 75. Budil.

Sestava Vlašimi: Šneidr – Maršíček (80. Kežlínek), Růžička, J. Dub, Veselý, Fulín (41. Štauber), Kolman, Mach, Budil, M. Dub (13. Beránek), Yakushev.

Žáci U14:

FK Admira Praha – FC Sellier & Bellot Vlašim 6:1 (2:1)

Branky: 56., 70. a 71. Hromádko, 33. a 43. Abt, 34. Golas – 7. Štauber.

Sestava Vlašimi: Štěpina – Brabenec, Pokorný, Hanuš, Říha (41. Mach), Šípek, Štauber, Pěkný, Kahoun, Fulín, Šimánek.

Žáci U13:

FC Rokycany – FC Sellier & Bellot Vlašim 17:1 (10:1)

Branky: 10. Šperl, 17. Kočí, 25. Bůcha, 32. Král, 37. Bůcha, 46. Chodora (pen.), 48. Král, 50. Veselý, 51. Pjosa, 60. Stenzel, 64. Půhoný, 68. Tůma, 70. Terela, 79. Bůcha, 82. Veselý, 84. Půhoný, 85. Kočí – 53. Soukup.

Sestava Vlašimi: Lizák – Vesecký, Žirovnický, Pírek, Jarolím, Kouba, D. Soukup, V. Soukup, PAvlis, Burget, Matyáš. Střídali: Zeman, Kucharčík, Hruška.

Žáci U12:

FC Rokycany – FC Sellier & Bellot Vlašim 2:6 (1:1)

Branky: 6. Levora, 46. Tuček – 37. a 53. Jusko, 75. a 79. Seidl, 64. Velhan, 74. Šic.

Sestava Vlašimi: Jelínek – Seidl, Stegbauer, Šic, Podešva, Jusko, Pajková, Vopálenský, Vebr, Dojava, Velhan. Střídal: Kopka.

Starší přípravka A:

FC Sellier & Bellot Vlašim – SK Olbramovice (středa 26. dubna, 17:30)

Starší přípravka B:

TJ Úročnice Benešov – FC Sellier & Bellot Vlašim B 5:30 (4:14)

Branky: 2x Pivoňka, Turzik, Janota, Reichl – 10x Vilímek, 8x Havlíček, 3x Švingr, 2x Vosecký, 2x Jankovský, 2x Hrubý, 2x Hess, Ptáček.

Sestava Vlašimi: Havlíček – Hess, Hrubý, Ptáček, Rybníček, Vosecký, Vilímek, Švingr, Jankovský.