Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vlašim v sobotu čeká poslední domácí zápas

Poslední domácí utkání letošního neobvykle dlouhého ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mají v sobotu od 17:00 na programu fotbalisté Vlašimi, kteří na svém hřišti přivítají Vysočinu Jihlava. 

“Rád bych pozval všechny fanoušky vlašimského fotbalu na poslední zápas s Jihlavou. Velmi si jejich podpory vážíme a především děkujeme za podporu našemu kotli! Budeme se na vás těšit,“ zve fanoušky na poslední zápas záložník Václav Svoboda.

Vlašim má se svým sobotním soupeřem nelichotivou bilanci. Z devíti utkání uhrála Vlašim s Jihlavou pouze jedenkrát remízu. Zbylé zápasy skončily porážkou týmu ze středních Čech. 

V letošním ročníku Jihlava patřila mezi top týmy soutěže. Svěřenci trenéra Radima Kučery bojovali do posledních kol o barážové příčky, ale boj to byl nakonec marný. Vysočina dvě kola před koncem okupuje pátou příčku tabulky se ztrátou sedmi bodů na třetí místo zaručující účast v baráži. 

Do sobotního utkání hráči Vlašimi vstupují s klidným vědomím jistoty záchrany soutěže a s dobrým pocitem z posledního utkání na Žižkově, kde družina Daniela Šmejkala zvítězila díky brance Václava Svobody 1:0. 

I jihlavští hráči jdou do utkání 29. kola posíleni o výhru. Aktuálně pátý celek tabulky doma přetlačil Prostějov těsným výsledkem 3:2. O branky se postarali Klobása, Mikuš a Ritter. 

Utkání 29. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Vlašimí a Jihlavou startuje na stadionu v Kollárově ulici v sobotu 11. července od 17:00.