Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Oskar Fotr ve Vlašimi skončil

Útočník Oskar Fotr již není hráčem FC Sellier & Bellot Vlašim. Důvodem bylo vypršení smlouvy k 30. červnu letošního roku a následné rozhodnutí o jejím neprodloužení. Čtyřiadvacetiletý útočník, který je odchovancem Slavie Praha, působil ve Vlašimi tři roky. Nyní si bude hráč hledat nové angažmá. 

„S Oskarem jsme vše projednali a rozešli se v dobrém. Určitě mu děkujeme za jeho práci pro klub, kterou zde za tři roky odvedl a přejeme mu hodně štěstí v jeho další kariéře,“ uvedl sportovní ředitel klubu Jan Jícha k odchodu útočníka. Oskar Fotr odehrál ve vlašimském dresu celkem 69 zápasů a vstřelil 16 branek. Na své konto si připsal i sedm žlutých karet. 

„Vážím si příležitosti, kterou jsem zde dostal. Jak už to bývá, zažil jsem tu jak krásné, tak horší chvíle. Vzpomínat ale budu jen v tom nejlepším! Mně osobně angažmá pomohlo jak z hlediska fotbalu, tak hlavně osobního života, který jsem si srovnal. Proto patří Vlašimi obrovský dík. Další dík patří všem, kteří za mnou celou dobu stáli a podporovali mě,“ napsal Oskar Fotr na svém účtu na twitteru s tím, že si hledá nové angažmá.