Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vlašim zbrojí na další utkání! Zítra od 15:00 hostíme Armu!

Další zápas čeká na fotbalisty Vlašimi. V sobotu ve tři hodiny po poledni vyběhne výběr trenéra Martina Haška na stadionu v Kollárově ulici v souboji 19. kola Fortuna národní ligy proti severočeskému celku FK Ústí nad Labem.

Sobotní souboj pátého s desátým týmem tabulky Fortuna národní ligy bude jistě zajímavým duelem. Zatímco Vlašim se bude snažit před domácím publikem uspět a udělat radost svým fanouškům, tak severočeská Arma se bude snažit o nápravu nevydařeného vstupu do jara. „Našim fanouškům jsme hodně dlužni a chceme jim dělat především v domácích zápasech radost a vyhrávat,“ řekl před zahájením jarní části FNL trenér Vlašimi Martin Hašek.

Slova trenéra Haška byla vyslyšena a v jarní premiéře jeho týmu před domácím publikem vyšla a tým FC Sellier & Bellot Vlašim doma zvítězil 3:1 nad Frýdkem-Místkem. „Co jsem ve Vlašimi, tak se poprvé podařilo výhrou vstoupit do části sezony. Vloni na jaře i na podzim jsme jen remizovali,“ měl radost po prvním utkání v novém roce Martin Hašek. Jeho tým tak prodloužil svou sérii bez porážky na deset utkání. Sérii však ukončila porážka 0:1 na půdě Sigmy Olomouc. „V prvním poločase nás Olomouc přehrála ve všem a zaslouženě vedla. Ve druhém poločase jsme měli možnosti na vyrovnání, ale Sigmu podržel brankář,“ mrzelo trenéra Haška.

„Porážka v Olomouci nás všechny mrzí. Nedá se však nic dělat. Před námi jsou další kola a musíme se na ně soustředit,“ řekl v nedávném rozhovoru útočník Jiří Jeslínek, který se se svými spoluhráči pilně připravuje na zítřejší zápas. „Budeme se soustředit na sebe, abychom hráli svoji hru a utkání zvládli a vyhráli,“ hlásí před zápasem Jeslínek.

Soupeř Vlašimi má v sobotu rozhodně co napravovat. Ústecký celek svým fanouškům moc radosti na jaře neudělal. Tým vedený Jiřím Skálou na jaře nejprve podlehl Baníku Ostrava 0:3 a v minulém kole na domácím stadionu nestačil na Opavu. Do Vlašimi tedy tým z Ústí nad Labem přijíždí s nelichotivou bilancí dvou porážek ze dvou utkání při skóre 0:4.