Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vlašim změří síly s Mladou Boleslaví

Vlašimští fotbalisté v úterý odehrají třetí utkání v rámci letošní zimní přípravy. Soupeřem výběru Daniela Šmejkala tentokrát bude prvoligový celek z Mladé Boleslavi. Utkání se odehraje od 13:00 na umělé trávě, které je součástí mladoboleslavského Městského stadionu.

FK Mladá Boleslav 

Středočeský celek má za sebou zatím v rámci zimní přípravy odehrané tři zápasy s bilancí dvou výher a jedné remízy. Všechny dosavadní zápasy Mladá Boleslav odehrála v rámci zimní Tipsport ligy. V prvním utkání remizovala 1:1 s rezervou pražské Sparty. V dalším utkání porazila nejtěsnějším možným rozdílem Hradec Králové a poslední duel vyhráli mladoboleslavští nad Varnsdorfem 3:1. Úterní přípravné utkání s Vlašimi je pro Mladou Boleslav poslední prověrkou před odletem na soustředění na Maltě.

FC Sellier & Bellot Vlašim

Vlašimští hráči doposud odehráli v přípravě dvě utkání. Oba duely skončily výhrou středočeského týmu. Jako první porazila Vlašim Písek vysoko 10:0 a v posledním utkání pražskou Admiru těsně 2:1. Zápas v Mladé Boleslavi tak bude pro tým Daniela Šmejkala třetím zápasem a právě v tuto dobu by mělo podle slov trenéra přijít zásadní rozhodování o budoucnosti testovaných hráčů.

Zápas mezi FK Mladá Boleslav a FC Sellier & Bellot Vlašim startuje v úterý 21. ledna ve 13:00. Sledovat utkání můžete v textovém přenosu na www.onlajny.com