Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Všechny soutěžní zápasy jsou zrušeny!

Na základě vládního nařízení o vyhlášení nouzového stavu se s konečnou platností odkládají veškerá sportovní utkání – své zápasy tedy až do odvolání nebudou hrát ani týmy FC Sellier & Bellot Vlašim. Vedení již včera jednalo o přijetí bezpečnostních opatření a nakonec nařídilo zrušení všech zápasů mládežnických kategorií. 

„My jsme rozhodně nechtěli nějakým způsobem ohrozit zdraví našich hráčů, kteří by při účasti na zápasech byli vystaveni určitému riziku, proto jsme sáhli k těmto opatřením. Nyní plně přijímáme rozhodnutí Vlády České republiky,“ uvedl k situaci předseda klubu Ing. Petr Lajda. O dalším vývoji se bude jednat s ohledem na další vývoj epidemiologické situace v České republice a v souladu s dalšími opatřeními českých státních orgánů. Zápasy jsou zatím odloženy na neurčito.

Nyní se bude řešit situace kolem tréninkových jednotek jednotlivých týmů. V případě, že si rodiče nebudou přát účast svých dětí na trénincích, tak to sdělí příslušnému trenérovi a dítě bude z tréninků samozřejmě omluveno.