Mládež

Aktuality z mládeže

Výběr OFS Benešov krajským přeborníkem, pomáhali i vlašimští mladíci!

Čtvrtek 14. května byl na hřišti v pražských Střešovicích zasvěcen finále MOS kategorie U11. Benešovský výběr se do finále probojoval společně s okresními výběry Nymburka, Kolína a Mělníka. Trenéři benešovského výběru nominovali celkem 18 hráčů z různých týmů. Největší zastoupení měli hráči z FC Graffin Vlašim.

Finálový turnaj se hrál systémem starších přípravek dvakrát 5+1, současně na dvou hřištích, výsledky se sčítaly.  A-mužstvo vedl Miloš Filip a B-tým Petr Kotora. Výběr OFS Benešov si vedl v utkáních nejlépe, jak mohl a v celkovém součtu nenašel přemožitele. Nakonec tak na straně reprezentantů OFS Benešov mohlo začít slavit prvenství.

Výsledky:

OFS Benešov – OFS Nymburk 13:7 (A – 4:2, B – 9:5)
branky OFS Benešov: 5x Rozsypal, 2x Mrázek, Eliáš, Cettl, Hrabánek, Nerad, Kabíček, Hruška.

OFS Benešov – OFS Mělník 11:7 (A – 9:3, B – 2:4)
branky OFS Benešov: 4x Říha, 2x Cettl, 2x Matoušek, 2x Rozsypal, Eliáš.

OFS Benešov – OFS Kolín 9:3 (A – 4:0, B – 5:3)
branky OFS Benešov: 2x Eliáš, 2x Hruška, Cettl, Zachoval, Rozsypal, Hrabánek, Kabíček.

Hráči OFS Benešov: Stanislav Tichý, Šimon Kameník, Martin Cettl, Ferdinand Říha, Matěj Zachoval (všichni Graffin Vlašim), Antonín Nerad, Vojtěch Huml, Petr Toula (Poříčí n. S.), David Rozsypal, David Budil, Martin Matoušek (SK Votice), Tomáš Mrázek, Michal Eliáš (TJ Mezno), Vojtěch Hrabánek, Pavel Lebeda (FC Křivsoudov), David Kabíček (Sedlec-Prčice), Jakub Strnad (Kondrac), Jan Hruška (Teplýšovice).