Výsledky: Ženy slaví postup, dorosty vítězně!

Víkendové výsledky byly pro vlašimské týmy ve většině případů jen a jen pozitivní. Krom A-týmu dokázaly ve svých soutěžích naplno bodovat naše dorosty, béčko veze bod z Miřetic, žáci U15 zahájili sezónu výhrou a ženy slaví postup v poháru. Jedinou kaňkou je debakl kategorie U14 na hřišti Táborska.

B-tým:

TJ Sokol Miřetice – FC Sellier & Bellot Vlašim B 0:0

ŽK: Jenšík, Rybařík, Pidhurskyi, Přitasil – M. Zvára, Š. Zvára, Pešek.

Sestava Vlašimi: Tichý – Pešek, Čermák, Houda, Hlaváček, Vlasák, Š. Zvára, Lažan (62. Blažek), Pajk, M. Zvára, Lhotka.

Sestava Vlašimi: Tichý – Hlaváček, Dub, Vlasák, Hejný (60. Ndiaye), Zvára (64. Peška), Lažan (87. Pajk), Žirovnický, Houda, Zvára, Brabenec (46. Pešek).

Ženy: (předkolo Poháru Žen)

FC Sellier & Bellot Vlašim – FC Jílové 4:1 (2:0)

Branky: 2. Lizáková, 10. Novotná, 52. Slavíková, 76. Martina Procházková – 64. Průchová.

Sestava Vlašimi: Tůmová – Dušková, Zídková, Lizáková, Lupačová, Novotná, Vafková, Pištěková, Štětinová, Rosová, Slavíková. Střídali: Martina Procházková, Kalvodová, Koukalová, Fialková, Opavová, Markéta Procházková.

Na velice dobře připraveném hřišti (Sedlec-Prčice) a v nových dresech začaly domácí hráčky bojovat hned od prvních minut a ve 2. minutě už padla první branka, která se stala premiérovou pro Lizákovou. O osm minut později se z dobrých  25 metrů opřela do míče Novotná a trefila se pod břevno – 2:0. První poločas přinesl domácím ještě jednu možnost navýšení skóre po odpískání pokutového kopu. Ten ale bohužel nováček sestavy Koukalová neproměnila.

Druhý poločas začal opět náporem domácích, nejhezčí akci utkání započala Rosová s Lupačovou a Slavíková zvyšovala na 3:0. V 64. minutě se dočkaly branky i soupeřky, po krásné křižné střele z vápna Průchová snížila na 3:1. Patnáct minut před koncem utkání si Vlašim opět pojistila svoje tříbrankové vedení díky Martině Procházkové, ta zvyšovala na konečných 4:1. Zbytek zápasu si domácí hráčky pohlídaly a zaslouženě postoupily do dalšího kola poháru. Do utkání nastoupily tři nové mladé hráčky Lizáková, Štětinová a Koukalová, pro které to byl první zápas v dospělé kategorii.

Dorost U19:

SK Vysoké Mýto – FC Sellier & Bellot Vlašim 1:4 (0:1)

Branky: 50. Kužma – 60. a 82. Pešek, 6. Pajk, 86. Franěk. ŽK: M. Říha, A. Říha.

Sestava Vlašimi: Tomčala – Benda, M. Říha, Pajk, Rytina (73. Kristl), Jadamus, Franěk, Zachoval (64. Motlíček), A. Říha, Pešek, Kolman.

Dorost U17:

SK Vysoké Mýto – FC Sellier & Bellot Vlašim 1:3 (1:1)

Branky: 23. Sedláček – 20. a 82. Budil, 61. Maršíček. ŽK: Křížek – Růžička, J. Dub, Lacman, Kolman.

Sestava Vlašimi: Valeš – Veselý, Yakushev (57. Motyčka), Kristl, Růžička, Maršíček, Syrvatka (76. Kolman), Millington (57. Kohout), J. Dub (84. A. Říha), Budil, Lacman.

Dorost B:

TJ Sokol Senohraby – FC Sellier & Bellot Vlašim B 0:3 (0:2)

Branky: 27. a 47. Zeman, 16. Kežlínek. ŽK: Matoušek – Dub.

Sestava Vlašimi: Pilát – Vlasák, Kežlínek, Kocián, Beránek, Růžička, Slabý, Vu Minh, Zeman, Dub, Vesecký. Náhradníci: Pohorský, Strnad, Smrkovský.

Žáci U15:

FC Táborsko – FC Sellier & Bellot Vlašim 1:2 (0:2)

Branky: 8. Mach, 21. Kahoun – 69. Vesecký. ŽK: Vokrouhlecký, Krejčí, Vaněček, Vach – Fulín, Kahoun, Štěpina.

Sestava Vlašimi: Štěpina – Brabenec, Mach, Pokorný (70. Pěkný), Hanuš, J. Říha, Štauber (79. Kapek), Kahoun, Fulín (60. Matějka), Musil, Šimánek.