Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vzpomínka na legendy II. ročník

Stará garda Vlašim i v letošním roce pořádá akci s názvem Vzpomínka na legendy. Jedná se o pokračování loňského premiérového ročníku. Letos je celá akce pojata pořadateli trochu obsáhleji. K vidění bude víc zápasů. Akce se uskuteční v pátek 31. května od 18:00 v Kollárově ulici.

Zatímco loni se odehrál jeden jediný zápas, kdy domácí Vlašim hostila Divišov, tak letos se budou hrát zápasy rovnou tři a program tím bude jistě zajímavější. Krom domácí staré gardy se na hřišti v Kollárově ulici představí týmy z Benešova, Divišova a tým sestavený sekretářem klubu Jaroslavem Svobodou (JS „60“), který tak symbolicky oslaví své kulaté 60. narozeniny.

Výkop úvodního zápasu je stanoven na 18:00 a představí se proti sobě SG Vlašim a tým JS „60“ . Následovat bude utkání SG Benešov vs. SG Divišov a finálový duel sehrají vítězové úvodních zápasů proti sobě.

Akce se zúčastní mimo jiné i osobnosti českého fotbalu jako je například Luboš Kozel, Jaroslav Hřebík, Luboš Zákostelský a další. Během přestávek mezi zápasy budou připomenuti bývalí hráči Vlašimi, kteří již bohužel nejsou mezi námi a bude jim věnována symbolická pocta.

Občerstvení je po dobu konání pro všechny fanoušky zajištěno.