Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Zápas s Jihlavou rozhodně nenudil, hodnotil Daniel Šmejkal

Zajímavý duel proti favorizované Jihlavě nakonec doma vlašimským hráčům výsledkově nevyšel, ale diváci, kteří se přišli podívat na tento duel do ochozů stadionu, rozhodně nelitovali. „Pro diváky to byl jistě dostatečně zajímavý duel,“ hodnotil po utkání domácí trenér Daniel Šmejkal. 

„Diváci se určitě nenudili. Hra byla rychlá, hrálo se nahoru dolů a byly k vidění i šance,“ hodnotil utkání bezprostředně po konečném hvizdu trenér Daniel Šmejkal. „My jsme v prvním poločase podali dobrý výkon. Je pravda, že jsme inkasovali takovou hloupou branku, kdy jsme ztratili míč a soupeř to dobře vyřešil,“ litoval kouč poraženého celku příkladně zakončené akce kopačkou Klobásy. Vlašim zabrala a dokázala svému soupeři připravit i horké chvilky. „Dokázali jsme si vytvořit hodně brankových příležitostí a nakonec z toho vytěžit jen jeden gól, což si myslím, že je velká škoda. Kopali jsme penaltu, kterou jsme neproměnili a i další vyložené šance také gólem neskončily. Myslím si, že za první poločas bychom si vedení zasloužili,“ hodnotil šéf vlašimské lavičky úvodní dějství.

Stejná slova však neaplikoval domácí lodivod o druhém poločase, kdy se sice jeho celek dokázal dostat do vedení, ale hosté ještě dvěma zásahy dokázali překlopit zápas na svou stranu. „Druhý poločas už byla Jihlava lepší. Ano dali jsme sice branku na 2:1, ale poté jsem cítil z Jihlavy její sílu a my jsme dělali zbytečné chyby, čehož hosté využili. Zápas se hrál v rychlém tempu a bylo znát, že v určitých momentech jsme nedokázali zachovat více klidu,“ mrzelo trenéra Šmejkala. „Zápasu by podle mého slušela konečná remíza, ale fotbal se hraje na góly. Dostat tři branky na domácím hřišti je moc. Navíc jsme je dostali po situacích, na kterých budeme muset zapracovat,“ dodal k utkání trenér Daniel Šmejkal.