Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Úterý ve znamení zápasu v Brně

Třicáté kolo letošního ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavede hráče z Vlašimi na půdu Zbrojovky Brno. Zápas s týmem, který si zajistil účast v baráži o nejvyšší soutěž, startuje dnes v 18:00. 

Zbrojovka Brno má své postavení na druhém místě v tabulce před svým posledním zápasem jisté, ale v posledním domácím utkání jistě bude chtít před svými fanoušky zvítězit. „Máme jasný cíl, poděkovat našim fanouškům za skvělou podporu nejen na jaře a odměnit se jim vítězstvím,“ potvrzuje trenér Zbrojovky Machálek na klubovém webu. 

To Vlašim se aktuálně nachází na desátém místě tabulky a díky odloženému duelu v Třinci ještě může atakovat příčky v horní polovině tabulky. „Je pravda, že jsme splnili náš cíl, kterým byla záchrana, ale rozhodně nechceme nic jen tak dohrávat a budeme v Brně a Třinci bojovat o body. Zkrátka a dobře nás čekají dva mistrovské zápasy a my nic vypouštět nebudeme,“ říká jasně trenér Vlašimi Daniel Šmejkal před duelem v Brně.

Dnešní soupeři na sebe v posledních letech narazili celkem pětkrát. Čtyři duely skončily remízou a jeden výhrou Vlašimi. Podzimní vzájemné měření sil skončilo ve Vlašimi remízou 2:2. Hosté vedli, ale Vlašim dokázala zápas otočit. O vedení však středočeský tým v závěru přišel a body se tak dělily.

Utkání 30. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Brnem a Vlašimí startuje v úterý 14. července v 18:00 a přímý přenos bude vysílat Fortuna TV.