Ženám se doma dařilo, béčko padlo v Hřebči

Vlašimský tým žen se v sobotu 2. října představil na domácí půdě, kde přivítal soupeřky ze Sezimova Ústí. Vítězství 4:1 zařídila hattrickem Hana Vávrová. Naopak B-týmu mužů se nedařilo na půdě Hřebče, kde museli vlašimští přijmout porážku 1:6.

Ženy:

Vlašim – Sezimovo Ústí 4:1 (3:0)

Branky: 13., 25. a 71. Vávrová, 39. Dušková – 68. Pěchová.

Sestava Vlašimi: Tůmová – Pištěková, Procházková Martina, Dušková, Lupačová, Slavíková, Kňazíková, Opavová, Dvořáková, Fialková, Vávrová. Náhradnice: Brzková – Slabá, Kalvodová, Procházková Markéta, Jíšová.

Utkání se Sezimovým Ústím se vyvíjelo od první minuty jednoznačně pro domácí hráčky, které v prvním poločase daly po krásných akcích tři branky, o které se postaraly 2x Hana Vávrová a Anna Dušková. Druhý poločas přinesl šance na obou stranách, nejprve Vávrová pohrdla penaltou a z rohového kopu trefila Fialková tyč. Vzápětí hostující hráčky snížily po trestném kopu a následné střele zpoza vápna. Poslední slovo si opět vzala Vávrová, která po přihrávce od Dvořákové, běžela sama na brankářku a zkompletovala hattrick. Domácí hráčky měli ještě šance konkrétně Martina Procházková, Opavová, Slabá a Kňazíková, ale všechny zlikvidovala brankářka soupeřek. Po závěrečném hvizdu děvčata poděkovali divákům a chtějí je pozvat na sobotu 16. října od 14:30 na další domácí zápas s Hradištěm.
Muži B:
Hřebeč – Vlašim B 6:1 (2:0)
Branky: 26. a 66. Pařízek, 76. a 78. Jablonský 16. Lukič, 55. Novák – 89. Sogbo. ŽK: Novák, Macháč R., Macháč P., Janík (všichni Hřebeč).
Sestava Vlašimi: Matoušek – Blažek, Toupal, Skiba, Cettl (76. Vladyka), Fialka, Pajk (46. Vlasák), Vondrák, Zvára, Pešek (67, Skiba), Sogbo.