Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Zklamaný Martin Hašek: Na body jsme měli!

Velké zklamání zavládlo na lavičce vlašimského celku FC Sellier & Bellot po nedělním utkání na hřišti Baníku Ostrava. Tým z pod Blaníku srdnatě bojoval a dokázal si vytvořit řadu šancí, ale vynikající brankář Vašek byl nepřekonatelný. „Na získání bodů jsme měli,“ řekl po utkání skleslým hlasem kouč Martin Hašek.

Začátek zápasu se lépe vydařil fotalistům Baníku, kteří se také zásluhou bývalého hráče Vlašimi Petra Bredy dostali do vedení. „Ve Vlašimi jsem byl dva a půl roku, ale nyní hraji za Baník a z gólu mám radost,“ řekl do televizních kamer Petr Breda, který vlastně vstřelil rozhodující branku utkání. Vlašim totiž i přes zlepšení nedokázala své šance proměnit a naopak domácím se povedlo skóre navýšit díky pokutovému kopu. „Na tu situaci se musím podívat na videu, protože jsme to dobře neviděl, ale kluci se hodně rozčilovali,“ hodnotil Martin Hašek.

Jeho tým se i přes nepříznivé skóre dostával do šancí, ale veškeré snahy hatil skvělý brankář Vašek. „Máme za sebou nejtěžší domácí zápas. Vlašim se na nás dobře připravila a hrála velice dobře. Jsme rád, že máme utkání za sebou. Naštěstí náš brankář předvedl famózní výkon,“ vyzdvihl kvality zápasu trenér Vlastimil Petržela, který svou kariéru trenéra spojil právě s Vlašimí. „Měl jsem to ve Vlašimi rád a utkání pro mě bylo jistě specifické a mělo zvláštní náboj,“ pronesl velezkušený trenér.

Zatímco na straně Baníku byly po utkání radostné ovace, tak na straně Vlašimi zavládlo zklamání. „Chtěli jsme v utkání získat body a měli jsme na to. Vypracovali jsme si řadu šancí, ale bohužel fotbal se hraje na góly a v tomto ohledu byl Baník produktivnější,“ smutnil po utkání Martin Hašek.