Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Martin Hašek opouští Vlašim, tým povedou dosavadní asistenti

Martin Hašek již není trenérem druholigového týmu FC Sellier & Bellot Vlašim. Bývalý záložník Sparty a reprezentace se po více než roce stěhuje z Vlašimi do jiného působiště. Novým zaměstnavatelem Martina Haška se stal prvoligový klub FC Bohemians Praha. Tým Vlašimi zatím povedou asistenti Miloslav Brožek a Vladimír Kout.

Vršovický celek hledal na rychlo náhradu za Miroslava Koubka, který složil svou funkci předčasně. „Původní dohoda zněla, že skončím v létě,“ vyjádřil se Koubek. Vedení Bohemians mělo vyhlédnutou jako jednu z alternativ na post hlavního trenéra právě Martina Haška a tak neváhalo a oslovilo jej. „Náznaky byly již při naší cestě k utkání do Ostravy, kdy mi volal sám pan Koubek. Následně došlo k jeho odchodu. S klukama ve Vlašimi jsem se rozloučil již v úterý s tím, že pravděbodobně odejdu do Bohemians,“ uvedl Martin Hašek, který nad nabídkou prvoligového celku neváhal. Bohemka potřebovala trenéra hned a já chtěl až od léta. Ale nakonec jsem měl na výběr buď hned, nebo vůbec. Je to nabídka z první ligy, tradičního klubu a z Prahy, kde bydlím, takže jsme se dohodli,“ dodal Hašek.

Vlašim tak musí shánět za Martina Haška náhradu. Situace se má zatím tak, že tým povede jako hlavní trenér dosavadní asistent Miloslav Brožek a pomáhat mu bude Vladimír Kout. „Vedení oddílu je nyní v zahraničí a z toho důvodu jsme situaci zatím řešili takto,“ uvedl Brožek. Vedení klubu tedy hned po návratu ze zahraničí zasedne k jednacímu stolu a bude hledat nového hlavního trenéra.