Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Zklamaný Michal Vrána: Bohužel jsme to výsledkově nezvládli

První jarní utkání je minulostí a dobré pocity z něj vlašimští fotbalisté nemají. „Mrzí nás, že jsem neuspěli a prohráli doma,“ podotkl směrem k nedělnímu utkání záložník Michal Vrána, kterého mrzelo především to, že Vlašim nedokázala dostat míč do sítě ani po několika velice slibných šancí.

Velké těšení na první mistrovské utkání vystřídalo po jeho skončení hluboké zklamání s nejtěsnější možné porážky 0:1 s jihočeským Táborskem. „Na zápas jsme se moc těšili, ale bohužel jsme ho výsledkově nezvládli,“ utrousil směrem k nedělní porážce záložník Vlašimi Michal Vrána. „Byl to klasický první jarní zápas. Moc o fotbale to nebylo a rozhodl jeden gól, který bohužel vstřelil soupeř a ne my,“ pokračoval ve svém hodnocení.

U jedné branky však zůstat nemuselo. Hosté se sice dostali do vedení, ale fotbalisté Vlašimi měli několik slibných šancí s výsledkem ještě zahýbat. „Mrzí mě a nejen mě, že jsme neodkázali žádnou ze situací využít a skórovat. Šancí jsme měli hned několik,“ kroutil smutně hlavou jednadvacetiletý záložník. „Nyní se připravujeme na zápas v Ústí, kde budeme chtít uspět a napravit úvodní jarní porážku,“ dodal na závěr.

Partner FC Sellier & Bellot Vlašim: