Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Matěj Jurásek: Chci se pořád zlepšovat!

Jednou ze zimních posil Vlašimi se stal na poslední chvíli teprve sedmnáctiletý fotbalista Matěj Jurásek. Sám hráč se o svém přesunu ze Slavie Praha do města z Poblanicka dozvěděl na poslední chvíli. „Musel jsme se rychle rozhodnout,“ uvedl Matěj Jurásek v krátkém rozhovoru. 

Matěji, jak se rodilo tvé angažmá ve Vlašimi?

Musel jsem se rozhodovat rychle. Dozvěděl jsem se o této možnosti těsně před koncem přestupového období. Chci se pořád zlepšovat a doufám, že angažmá ve Vlašimi mě posune zase o krok dál k mému snu.

Dobrou zprávou určitě bylo, že ve Vlašimi budou působit i Jakubové Křišťan a Markovič…

Ano, je to lepší. Bylo by pro mě těžší, kdybych tady nikoho neznal. Na druhou stranu musím říct, že kolektiv je tady super, takže by nebyl problém si myslím.

V dresu Slavie jsi okusil i juniorskou Ligu mistrů. Jaký to byl zážitek? Nakoukl jsi i do A-týmu Slavie…

Já jsme naskočil v juniorské Lize mistrů pouze na deset minut do utkání s Interem, ale i tak jsem rád za tuhle zkušenost. Potěšen jsem samozřejmě byl i důvěrou trenérů „áčka“, kteří mi dali důvěru a příležitost.

Ve Vlašimi jsi krátce. Jak se ti tady líbí a co spolupráce s novými spoluhráči?

Abych pravdu řekl, tak si musím ještě zvyknout na dojíždění. Co se týče spolupráce, tak ještě to není úplně perfektní, ale určitě si na sebe časem zvykneme a vše bude lepší.

Partner FC Sellier & Bellot Vlašim: