Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Nadžad Zinhasovič odpovídal fanouškům

Od poloviny minulého týdne měli fanoušci možnost ptát se pomocí webového formuláře záložníka vlašimského klubu Nedžada Zinhasoviče. Dvacetiletý fotbalista, který do Vlašimi přišel loni v létě, na všechny dotazy odpověděl. Samozřejmě se sešlo i více stejných otázek, proto jsme vždy zvolili pouze jednu z nich. 

Honza: Ahoj, co říkáš na cizince v týmu? Jak si rozumíte atd…

Ahoj, myslím si že zapadli do týmu a dávají od sebe maximum. V otázce komunikace je to taky v pořádku, jelikož už dost rozumí česky a všichni v týmu se s nimi domluví i anglicky.

 František: S kým v týmu se ti nejlépe hraje a proč?

Se všemi spoluhráči se mi hraje dobře, všichni jsou dobří fotbalisté.

 Václav: Zdravím. Do Vlašimi jsi přišel v létě, jak se ti u nás pod Blaníkem zatím líbí a jaké máš další ambice ve tvé kariéře?

Zatím se mi ve Vlašimi moc líbí. Ambice jsou nejdříve první liga (nejlépe s Vlašimí – směje se) a potom bych se rád dostal do zahraničí.

Jirka: Ahoj, jak vnímáš to, že na stadion nemůžou fanoušci? Myslíš, že pokud by mohli na stadion, mohl tým získat doma víc bodů? Třeba v zápasech proti Táborsku nebo Varnsdorfu? Jak to vnímáte v kabině?

Osobně si myslím, že fotbal se hraje hlavně pro fanoušky. Určitě je to znát. Hlavně na domácích zápasech, kde chybí obrovská podpora fanoušků a myslím si, že bychom nějaký ten bod navíc udělali.

Anonym: Jak jsi spokojen se svými výkony? Nastupuješ ve středu zálohy, vyhovuje ti tahle pozice? Případně co by jsi na sobě rád zlepšil….

S výkony jsem spokojený, ale vždy jde něco udělat lépe. Vždy se snažím udělat maximum pro tým. Střed zálohy mi vyhovuje, ale nedělá mi problém naskočit na jakékoliv pozici. Kromě postu brankáře (směje se).

Radek: Co říkáš jako odchovanec Slavie na její letošní výkony jak v domácí lize, tak v Evropě?

Dělá mi to radost jakožto fanouškovi Slavie a přeji jim samozřejmě hodně úspěchů.

Milan: Co si myslíš o druhé lize? Jaké máš dojmy jako mladý hráč z této soutěže? Kdo je podle tebe v soutěži nejlepší? Teď nekoukej jen na tabulku a první místo 🙂 

Druhá liga je velmi náročná, je to hodně o běhání a soubojích. Je těžké určit nejlepší tým v druhé lize. Je nás tam dost, kteří bojují o horní pozice a myslím si, že i my bychom byli v boji o titul, kdybychom uhráli zápas s Blanskem a v Třinci na podzim.