Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Náročný víkend U9

Náročný víkend mají za sebou hráči kategorie U9, kteří absolvovali hned dvě akce. Nejprve v sobotu hostili v přípravném duelu Příbram a o den později se již proháněli v hale na turnaji ve Zruči nad Sázavou. 

Do utkání s Příbrami měli trenéři v plánu zapojit větší počet hráčů a odehrát tak zápasy na dvou hřištích současně. „Bohužel Příbram již druhý týden trápí marodka a jelikož se nám dalšího soupeře sehnat nepodařilo, zapojilo se do zápasu jen osm hráčů,“ dodal k sobotnímu duelu trenér Petr Štětina. „V zápase opět padla na obou stranách spousta gólů a bylo k vidění hodně pohledných akcí,“ liboval si při vzpomínce na sobotní duel.

Neděle přinesla pro Vlašim halový turnaj ve Zruči nad Sázavou, kde se zadařilo a pro Vlašim cinklo zasloužené zlato. „Nedělního turnaje se účastnilo sedm kluků. Během turnaje jsme opět nastříleli mnoho gólů a pouze jednou inkasovali, proto jsme zaslouženě získali zlaté medaile,“ byl spokojený Petr Štětina s nedělním turnajem, ale zároveň ví, kde má jeho tým slabiny. „I přes povedený víkend nás však stále trápí nedostatečný důraz v osobních soubojích, problémy při převzetí míče, který často přebíráme špatnou nohou nebo hra jeden na jednoho. I na tyto činnosti se musíme v tréninku zaměřit. Celkově však musíme kluky pochválit,“ doplnil na závěr Petr Štětina.

V příštím týdnu na hráče v kategorii U9 čekají přípravné zápasy s Ledčí nad Sázavou a Kondrací, zimní liga v Benešově, kde se střetnou se dvěma domácími týmy a dvěma týmy pražské Bohemky a vše zakončí turnaj ve Voticích.