Stará garda stále hledá přemožitele

Další utkání na tradičním turnaji v Újezdu přineslo opět výhru staré gardy, která tak stále hledá přemožitele. Tentokrát v těžkém duelu dokázali vlašimští borci porazit tým FK Rudná, který ve svém kádru mimo jiné zkušené a kvalitní hráče měl například Radka Šírla.

Vlašim – Rudná 2:0 (2:0)

Vlašimští hráči k tomuto zápasu přistupovali s respektem, protože protihráči měli ve své sestavě velmi kvalitní hráče. Ve třetí minutě se vlašimští ujali vedení po rychlém protiútoku. Stav 1:0 byl ale stále na vážkách, protože hráči FK Rudná předváděli rychlý a technický fotbal. Téměř celý první poločas se odehrával na polovině Vlašimi, jejíž hráči si byli vědomi převahy soupeře a zvolili obranou taktiku s náhlými rychlými protiútoky. To se vyplatilo! Ve 38. minutě zvýšili skóre na 2:0. Tak také skončil první poločas.

Ve druhém poločase se hra trochu vyrovnávala a útoků z vlašimské strany bylo více. Soupeři se nakonec nepodařilo dát ani jednu branku a tak borci od bájné hory Blaník opět zvítězili a mají plný počet bodů.

Výbor SG Vlašim: „Poděkování patří všem hráčům za jejich zodpovědný přístup a kvalitní hru. Dík patří i našemu brankáři, který uhájil čisté konto. Na turnaji nám zbývají odehrát ještě dva zápasy.“