Aktuality

Aktuální informace a oznámení

V sobotu s Táborskem

Na fotbalisty Vlašimi čeká v sobotu 10. února další přípravné utkání letošního roku. Na umělém povrchu ve sportovním areálu Na Lukách přivítá jihočeský tým FC Silon Táborsko. Výkop utkání je v 11:00.

Soupeř z jihu Čech odehrál v zimní přípravě zatím pět duelů a hned čtyřikrát slavil výhru. První utkání s Mladou Boleslaví skončilo porážkou 0:2, ale poté přišla série čtyř výher – s Pískem 4:1, se Znojmem 1:0, s Příbramí 3:2 a nakonec s Domažlicemi 2:1. Nyní se Táborsko utká s Vlašimí.

Středočeský celek má na svém kontě čtyři duely a bilance není optimistická. Skóre 3:16, jedna výhra a tři porážky nejsou zrovna ideální vizitkou vlašimského výběru na začátku roku, i když se jedná o přípravu. Na situaci se vedení klubu a realizační tým snaží reagovat i posílením kádru. Vlašim přivedla zkušeného polského fotbalistu Bartosze Pikula a potvrzeno během pátečního dne bylo i hostování talentovaného útočníka Štěpána Vachouška z prvoligových Teplic.

Oba borce by fanoušci měli vidět v domácí premiéře právě v sobotním duelu, kdy bude Vlašim chtít odčinit předchozí nezdary a dát zapomenout nelichotivé bilanci.