Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Tadeáš Vachoušek posilou Vlašimi

Vlašim nezahálí a do svého kádru přivádí další posilu! Dnes se formálně podařilo dotáhnout hostování teplického útočníka Tadeáše Vachouška do konce letošní sezóny. Hráč se již na začátku tohoto týdne zapojil do přípravy s naším týmem.

Trenér Vlašimi Martin Hyský se před časem nechal slyšet, že by svůj tým rád posílil směrem do ofenzivy a toto přání by měl nyní splnit dvacetiletý forvard Tadeáš Vachoušek, který přichází na půlroční hostování ze severočeských Teplic.

Tadeáš Vachoušek má za sebou krom jiného zkušenosti i s první ligou, kde si svou premiéru odbyl v sezóně 2020/2021. Doposud nasbíral v dresu severočeského celku pětatřicet prvoligových startů a vstřelil čtyři branky a na další třech se podílel asistencí. V loňské sezóně nastupoval i za B-tým Teplic v ČFL, kde v sedmnácti zápasech nastřílel stejný počet branek.

„Jsme rádi, že se nám podařilo Tadeáše přivést k nám do Vlašimi a pevně věříme, že bude pro náš tým posilou do jarní části soutěže,“ uvedl k příchodu nové posily sportovní ředitel klubu Jan Jícha, který nevyloučil další posilování kádru. „Uvidíme, jak se věci pohnou. Jakmile bude něco definitivně rozhodnuto, určitě budeme naše fanoušky informovat,“ dodal.

(Úvodní foto: FK Teplice)