Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vlašimská U13 na soustředění v Benecku

V týdnu od 2. do 6. srpna jsme se s kategorií U13 zúčastnili soustředění v Benecku v Krkonoších. Ubytovaní jsme byli v hotelu Kubát, kam jsme přijeli před pondělním obědem. Součástí hotelu bylo i malé fotbalové hřiště a tenisový kurt. V průběhu týdne jsme ale trénovali i na velkém fotbalovém hřišti, vzdáleném asi dvě kilometry od hotelu. Kromě klasických fotbalových tréninků měli kluci program zpestřen i jinými aktivitami.

V úterý nás v Benecku navštívila Kristýna Špinková, která za kluky přijela z Prahy a zacvičila si s nimi aerobic, ale prováděla s nimi i cviky na zlepšení koordinace, obratnosti a síly. Ve středu jsme dopoledne sehráli v Horním Maršově za neustálého deště přípravný zápas s týmem MFK Trutnov. Odpoledne jsme se pěšky vydali na rozhlednu Žalý. Čtvrteční program byl vyplněn různými hrami a soutěžemi, do kterých se zapojili i trenéři. Páteční dopoledne jsme absolvovali poslední tréninkovou jednotku a po obědě se přesunuli do Libice nad Doubravou, kde jsme měli zajištěno ubytovaní v Pilnově statku, v rámci dvoudenního turnaje Decathlon cup v Chotěboři, kterého jsme se účastnili.

Pozitivní na soustředění bylo, že se ho zúčastnili všichni hráči naší kategorie a dva hráči, kteří u nás byli na zkoušku. Negativem bylo počasí, kvůli kterému jsme museli několikrát měnit program. Celkově se ale soustředění vydařilo.

Soustředění se zúčastnili hráči:

Marek Brabenec, Jiří Šimánek, Štěpán Zvára, Jakub Říha, Jiří Matějka, Tobiáš Kapek, Tomáš Hanuš, Daniel Martínek, Daniel Šípek, Martin Pokorný, Lukáš Štauber, Lukáš Musil, Antonín Fulín, Martin Kupsa, Tobiáš Antoň a Zdeněk Pěkný

Trenéři: Petr Štětina, Petr Štauber, Miroslav Hanuš a Jiří Brabenec.

Autor: Petr Štětina, trenér týmu