Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Žáci na Memoriálu Karla Tůmy vybojovali první a páté místo

V průběhu zimní přípravy (prosinec, leden a únor) se starší žáci Vlašimi ročník U14 a U15 zúčastnili pod vedením trenérů Petra Kotory a Michala Budila, asistenta Ľubomíra Ivanka-Maceje a vedoucího mužstva Petra Lhotky turnaje na FK Meteor Praha, který je pořádán jako zimní liga starších žáků.

Turnaje se zúčastnili krom Vlašimi mužstva Meteoru, Motorletu, Admiry, Nymburka a Roudnice. Za zmínku stojí i to, že pořádající Meteor hraje žákovskou ligu a ostatní mužstva včetně Vlašimi hrají žákovskou divizi. Hrálo se na umělé trávě, kdy v hrací den odehráli utkání nejprve kategorie U15 a pak i U14. Tradičně velmi dobře turnaj odehrál ročník U14, který všechna svá utkání vyhrál a obsadil celkově 1. místo.

Ročník U15 v turnaji obsadil čtvrté místo, když dvakrát vyhrál a třikrát prohrál. Zajímavostí turnaje bylo vyhlášení nejlepších střelců, kdy obě kategorie vyhrál vlašimský Antonín Nerad, když v U14 vstřelil 21 branek a v U15 šest branek, a to se jednoho utkání neúčastnil. Turnaj byl zároveň rozlučkou pro našeho asistenta Ľubomíra Ivanka-Maceje, který coby hráč A mužstva Vlašimi odešel hrát zpět na Slovensko.

 

Za FC Sellier & Bellot U14 a U15 – Petr Kotora, trenér